Sadece kendim olmaya çalışıyorum

Sadece kendim olmaya çalışıyorum

Yates oyun kurucu oynuyor, haklıydı, Yates ilk NFL başlangıcında gol attı, Arian Foster 111 yarda koştu ve Houston, Pazar günü Atlanta’yı 17-10 yenmek için Andre Johnson’a bir başka sakatlığın üstesinden geldi. Texans (9-3) bir franchise rekoru olan altı maç kazandı, üçüncü sıradaki oyun kurucularına kadar düştükleri ve oyunlarının çoğunu yıldız alıcısı olmadan oynadıkları düşünüldüğünde dikkate değer bir başarı. Falcons (7-5), oyunun çoğunu kaybetme konusunda saldırgan bir şekilde savurdu. yedi maçta ikinci kez. Houston’ın en üst sıradaki savunması kapanış saniyelerinde son bölgede Matt Ryan tarafından iki pas düşürdü. Kubiak son oyunu izlemeye dayanamadı, arkasını döndü ve yan çizgiden aşağı indi. Top sahaya çarptığında ve kalabalık tezahürat yaptığında, genel menajer Rick Smith, Kubiak’a olanları anlattı ve sırtını okşadı."Bu harika bir galibiyet, dedi Kubiak, "bu ekibin yaşadığı her şey yüzünden."Yates, baş döndürücü bir haftadan sonra etkileyici bir şekilde dengeli bir performansla 188 yarda boyunca 12’ye 25’e çıktı."Her maçtan önceki gece adamlarımı test ediyorum, dedi Kubiak, "ve onu test ettiğimde çok etkilendim.

Oraya gittim ve tüm takıma ‘Keşke orada olsaydın. Oynamaya hazır. ‘ "Beşinci tur seçimi, geçen hafta Jacksonville’de Matt Leinart’ın köprücük kemiğini kırmasıyla ilk profesyonel maçına çıktı. Leinart, Houston’ın önceki maçında sağ ayağında bir Lisfranc eklemi kıran Matt Schaub’un yerine başlıyordu. 24 yaşındaki Yates, Jaguarlara karşı beklenenden daha erken yaptığı ilk maçında 70 yarda için 15’e 8 yaptı. Falcons tarafından üç kez kovuldu, ama asla bunalmış görünmedi."Orada son derece rahattım, dedi Yates. "Koç Kubiak, hafta boyunca çok konuştuk ve bana güven aşıladı."Saldırı koordinatörü Rick Dennison ve oyun kurucu koçu Greg Knapp, Falcons’un dokuzuncu sıradaki savunması için Yates’i hazırlamak için gece gündüz çalıştı.

Kubiak, haftanın sonunda Yates’i test ettiğinde, çaylağın hazır olduğunu biliyordu."Kubiak, oyun kurucu odasındaki çocukla yaptıkları işin muazzam olduğunu söyledi. "Çok zorlu bir görevdi. T.J. Pazarlığın kendisine düşen tarafı iyi yaptı."Kubiak, maçtan sonra ESPN’den Bob Holtzman’a Yates’in "yılın geri kalanı için oyun kurucumuz."Johnson, oyun kurucunun ilk iki tamamlamasında sıçrayan yakalamalar yaparak Yates’in erkenden gideceği adam gibi görünüyordu. All-Pro alıcı, ikinci çeyrekte Yates’ten Atlanta 5’e 50 yarda mükemmel bir pas atarak daha önceki bir düşüşü telafi etti.Yates, daha sonra ilk kariyer TD’si için Joel Dreessen’i sıkı bir şekilde sona erdirmek için hızlı bir pas attı ve ilahiler nın-nin "T.J.! T.J.!" kapasite kalabalığından çıktı."Bütün hafta kıçımı inceliyordum, dedi Yates, "ve karşılığını aldı."Doğal olarak, Teksaslılar daha fazla zorluk yaşamadan bir maç atlayamazlar. Johnson üçüncü çeyrekte sol hamstringini incittikten sonra ayrıldı.

4. haftada sağ hamstringini yaraladı, küçük bir ameliyat geçirdi ve altı maça çıktı.Oyundan sonra Kubiak, sakatlığının ağır olmadığı söylendiğini ancak Pazartesi günü Johnson testlerine girene kadar emin olamayacağını söyledi."Kubiak, ertesi güne kadar hamstringleri bildiğinizi sanmıyorum, dedi. Johnson yere düştükten sonra Foster, Houston’ın kararlı sürüşünde 10 kez taşıyarak hücum yükünü ustaca üstlendi. Yates, oyunun en kötü atışında şanslıydı. , Foster’a pas, o defans oyuncusu Mike Peterson dördüncü çeyreğin ikinci oyununda bariz bir gol atmak için yakaladı ve geri döndü, ancak hem köşe bekçisi Dunta Robinson hem de defans oyuncusu Sean Weatherspoon savunmaya çağırıldı ve Teksaslılar elinde kaldı. 12 yarda scamper ile ve 19 sayılık yürüyüşü 6:05 kala 1 yarda koşusu ile bitirdi. Sonra bitirmek Texans’ın savunmasına kalmıştı. 59 saniye kala Atlanta topu geri aldı ve Ryan attı. Texans’a Julio Jones’a derin bir pas 25. Ama Ryan, son bölgenin bir köşesinde Roddy White’ı devirdi ve Kareem Jackson, süre dolduğunda Jones’a bir pas attı."Jones, bu oyunu yapma fırsatım olduğunu ve sonunda yakalamayı bulmam gerektiğini söyledi. 46 pasın 20’sini 267 yarda iki touchdown ile tamamlayan Ryan, iki gol attı. Teksaslılar arka arkaya 11 maçta bir pası yakaladı."Atlanta koçu Mike Smith, spurts oynadık, dedi. "Başarmak istediğimiz şeyleri yapmadık. Normalde yapmadığımız pek çok şey, çok fazla düşmüş futbol topu vardı."Johnson düştükten sonra, Foster Houston’ı yolda tuttu ve 7 yardalık bir dördüncü ve 1’i Atlanta 2’ye dönüştürdü. Texans, berabere kalan kararlı, 19 maçlık sürüşle saatin 10 dakikadan fazla zamanını aldı. Bir takım rekoru. Oyun notları Atlanta, 15 maçta ilk kez 100 yardalık bir koşucuya izin verdi. …

Gonzalez, ligin en uzun aktif serisi olan 175 ardışık maçta yakaladı. Gonzalez ayrıca bir NFL rekoru olan 13.bahsegel maç izle ardışık sezonda 60 resepsiyona ulaştı. … Teksaslılar 12 maçta sekizinci kez pozitif bir ciro oranına (artı-1) sahipti. … Houston şimdiden en yüksek tek sezon galibiyetini elde etti (2009’da 9-7). The Associated Press’in bilgileri bu rapora katkıda bulundu.

30 Kasım 2014 İlişkili Basın PITTSBURGH – Puan durumu New Orleans Azizlerinin ilk sırada olduğunu söylüyor. Bir kez sahada da öyle görünüyordu, Drew Brees son bölgeyi toplarla doldurdu. Savunma, Ben Roethlisberger’i maliyetli hatalar yaparak taciz etti. Baş antrenör Sean Payton ve savunma koordinatörü Rob Ryan, kenarda sözlerini paylaştılar. Değişken NFC Güney liderleri için iş yerinde bir başka gün daha, hatta Pazar günü Pittsburgh Steelers karşısında 35-32 galibiyet New Orleans’ın rekorunu vasat 5-7’ye yükseltti. PicksTriplett: Brees, Azizler düşük beklentileri aştı Brown: Steelers’ın rahatsız edici eğilimi devam ediyor1 İlgili"Brees, düşünmenin zamanı olmadığını söyledi. "Tam yol ilerledik.

Sezonumuzu belirleyecek dört normal sezon maçımız var."Bir aydaki en iyi dört çeyreğine bakılırsa, New Orleans sonunda harekete geçmeye hazır görünüyor. Altı gün ve 1.100 mil, çirkin bir ev kaybından Baltimore’a kaldırıldı, Azizler yeniden doğdu. Brees, kariyerinde dokuzuncu kez beş gol attı.

New Orleans, ligdeki en kötü bölüme biraz saygınlık kazandırarak üç maçlık bir mağlubiyet serisini bitirirken Kenny Stills, kariyerinin zirvesi olan 162 yard için beş pas ve bir skor yakaladı. sıkı son Jimmy Graham hiçbir yakalama olmadan kontrol altında, ama pek önemli değildi. Brees zaten Pittsburgh’da çalıştı. New Orleans sallanınca Ben Watson, Marques Colston, Erik Lorig ve Nick Toon gol attı."Brees, topun bugün başka yerlere gittiğini söyledi. "Harika eşleşmeler vardı ve geçen oyunda büyük oyunlar oynayabildik, bu yüzden, herhangi bir nedenle yakalayamadığı o çılgın oyunlardan sadece biriydi."Watson, Lorig ve Toon tüm sezon bitiş bölgesinde değildiler. Azizlerin 6-0’lık bir açığı 35-16 öne geçirdiği 25 dakikalık bir süre boyunca değişti. NFL’nin en zor durumdaki savunmalarından birinin yaşam belirtileri yardımcı oldu.

Azizler, Roethlisberger’i iki kez seçti ve Brees, her iki yanlışı da skora dönüştürdü. Üçüncü çeyrekte, New Orleans mola almak zorunda kaldığında Payton ve Ryan’ın hararetli bir takas yapması pek önemli değildi çünkü savunmada 12 oyuncu vardı. Bunu iş yapmanın maliyeti olarak düşünün."Payton, bu sadece benim kovuluyorum, dedi. Direkt Yolda Drew Brees’in oyunu, 2013’te yoldayken duraksadı. Bu sezon, Steelers’daki Pazar dahil, Brees Superdome’dan uzaktayken oyununu yükseltti. Drew Brees on Road – Geçmiş 2 Sezon 20132014Comp pct64.068.5TD / Int12 / 913 / 5Sacks209Toplam QBR52.480.0 ** 95.3 Sunday at Steelers – ESPN İstatistikleri & Üç maçlık galibiyet serisini bitiren Azizlerin neredeyse baştan sona kontrol ettiği bir günde heyecanlanacak çok şey vardı.

Steelers’ın son 3 dakikada yaptığı birkaç kozmetik gol, skoru gerçeğe çok daha yakın hale getirdi."Burada olduğum sürece, özellikle evde olmak üzere arka arkaya üç maç kaybetmedik, bu yüzden bu bugün büyük bir galibiyetti, dedi. "Bu oyuna profesyonelce girdik ve oraya gittik ve işi yaptık."Roethlisberger 435 yarda ve iki gol attı ama aynı zamanda Steelers için iki önleme yaptı. Le’Veon Bell, kariyer yüksekliği 159 yarda için sekiz pas yakaladı ve 95 yarda ve yere bir gol ekledi, ancak Pittsburgh son üç çeyrekte hiçbir zaman gerçekten içinde olmadı. Pittsburgh, Graham’a odaklanmayı seçti, genellikle çift kaplama yaptı NFL’nin en büyük silahlarından biri. Önemli değil.

Brees, 27 geçişin 19’unu dokuz farklı alıcıya tamamladı. Steelers saha gollerini toplarken Azizler etkili bir şekilde gol atarken Mark Ingram 122 yarda koştu."Ingram, hücum, savunma ve özel takımlarda ligdeki en iyi takımlarla oynayabileceğimizi söyledi. "Kendimize zarar vermediğimiz sürece futbol maçlarını kazanabiliriz."Roethlisberger’in son iki evinde NFL rekoru kıran 12 gol atarken alıcıları açmak için çok keskin bir şekilde sıkıştırdığı geçişler, yüksek ve erişilemez bir şekilde ve ara sıra New Orleans savunucularının kollarına doğru yelken açmaya başladı. Roethlisberger’in sorunları erken başladı ve ilk çeyreğin sonlarında Saints defans oyuncusu Curtis Lofton’ın kaskından sağ elini indirdiğinde daha da kötüleşti.New Orleans savunma tarafı Cameron Jordan, üçüncü çeyreğin başlarında Roethlisberger’den bir pas attı ve ilk kariyeri için yakaladı. Pittsburgh’da Saints’e topu vermek için araya girdi. 15. Brees, Toon’u 11 yarda skorla 21-6 yapmak için iki maç aldı.

Steelers, Bell’in yılın üçüncü skoru için sol uçta koşmasıyla sona eren 13 maçlık, 83 yarda bir sürüşle yanıt verdi. 2:31 veya New Orleans’ın 89 yarda gitmesi için geçen süre kadar sürdü. Stills son 69’u tek başına kapattı ve Pittsburgh’un korner oyuncusu Ike Taylor’ı çifte hamlede kötü bir şekilde yendi. Gol çizgisini 28-16 yapmak için yarıştı ve Brees sezonun en iyi gününü Colston’a 3 yardayla tamamladı.Oyun notları Steelers DE Brett Keisel üçüncü çeyrekte triceps sakatlığı ile ayrıldı ve geri dönmedi. . … Graham da 7. haftada Detroit’e mağlup oldu. … Pittsburgh, Mike Tomlin’in teknik direktörlüğünde geçen haftadan sonra 6-2’ye düştü. …

Steelers Cincinnati’ye giderken Azizler önümüzdeki Pazar Carolina’yı ağırlar. 27 Kas 2014İlişkili Press ARLINGTON, Teksas – LeSean McCoy, Dallas Cowboy karşısında bir başka büyük galibiyete imza atan bir touchdown serisinde kale çizgisini geçmeden hemen önce kollarını açtı. Philadelphia playoff rıhtımı ile uzaklaşmazken Perşembe günü Cowboys’u 33-10 mağlup ettikten sonra, McCoy, Mark Sanchez ve Kartallar için tatlı bir Şükran Günü oldu.Editör’ün SeçtikleriLeSean McCoy atış çağırdı, başarısız oldu DeMarco MurrayArcher: Kovboyların hücumu yük taşımada başarısız oldu Watkins: Kartallar Kovboyların savunmasını ifşa etti2 İlgili McCoy koştu 159 yarda ve bir gol için, Sanchez neredeyse üç yıldır ilk golünü attı ve Eagles, McCoy’un geçen sezonun acele şampiyonluğunu elde ettiği ve Philadelphia’nın playoff ya da iflas finalini kazandığı sahada NFC Doğu eş liderlerinin bir maçında oynadı. ."Bu gerçekten geçen yılki gibi hissettirdi, dedi, sezonun en yüksek 25 taşıtı olan McCoy. "Gerçekten yaptı."Tony Romo o maçta ortalıkta değildi çünkü iki gün bel ameliyatından çıkarıldı. Bu sefer ilk kez hızlı bir geri dönüş yapmaya çalışıyordu ve yine bir başka sırt yaralanmasından sonra. Cowboys (8-4) üçüncü iç sahadaki maçlarını kaybederken perişan görünüyordu."En az bir TD atışı ile 38 maçlık bir seri yakalayarak, tek bir gol atmadan iki müdahale atan Romo, Pazar gecesi buraya geldikten sonra kesinlikle kısa olduğunu söyledi. "Bunun oyunun sonucuyla pek ilgisi olduğunu gerçekten düşünmüyorum. Bence bizden daha iyi oynadılar."Kartallar (9-3), touchdown için 80 ve 88 yarda hızlı sürücülerle açıldı.

Üç haftadan kısa bir süre sonra yapılacak rövanş dahil olmak üzere kalan dört maçla bölüm liderliğini tek başına ele geçirdiler."Eagles koçu Chip Kelly, açıklamalarda bulunmadığımızı söyledi. "Aralık ayında kendimize anlamlı futbol oynama fırsatı verdik ve bu ligde her hafta bambaşka bir anlaşma, bambaşka bir hayvan."Geçen sezon 1.604 yarda ile NFL’ye liderlik eden McCoy, ilk beş haftasında bir maçsız kaldıktan sonra son yedide dördüncü 100 yarda maçına çıktı ve 2010’dan bu yana dördüncü 1000 yarda sezonunu garantiledi. McCoy, bu sezon ikinci kez 100 metrenin altında tutulan Murray’i acele yarışında muhtemelen aşılmaz bir şekilde geride bıraktı. 73 yarda ile Dallas’ın tek golü, 20 şutta ise son 6 yarda mağlubiyetle bitirdi. Mychal Kendricks tarafından dördüncü çeyreğin başlarında dördüncü ve 1’de düştü."McCoy, kendimi gerçekten karşılaştırmıyorum, dedi. "Sadece kendim olmaya çalışıyorum Özellikle sezon boyunca, gerçekten bütününe girmiyorum, ‘Bu kim? Kim o şey. Büyük resimde oyun kazanmaya çalışıyoruz."Nick Foles kırık bir köprücük kemiği ile kenara atıldığından beri dördüncü başlangıcını yapan Sanchez, ilk çeyrekte 99 yardada 11 sayı 9’daydı. Buna, Sanchez 14-0’lık bir galibiyet için bir geçiş yolunda adım atan çaylağı vurduğunda Jordan Matthews’a 27 yarda gol atan bir pas da içeriyordu. All About That FakeMark Sanchez 61 yarda 6’da 9’du ve tek TD’sini oyundan attı. – eylem Perşembe günü geçer.

5 oyunda 6 play-action tank avcısı attı, birden fazla oyuna sahip tek QB, oyun başına ortalama 1’den fazla play-action TD pass oynadı. Oyna ActionNo Play ActionComp pct69.4% 60.3% Yard9.27.4TD-Int6-12-5 – ESPN İstatistikleri & BilgiSanchez, New York Jets için starter olduktan iki yıl sonra bir touchdown ve hiçbir müdahale olmadan 217 yardada 29 sayılık 20 saniyeyi bitirdi ve New England’ın gol için geri döndüğü bir hile yüzünden kötü bir şekilde hücum takımlarından birinin arka tarafına koştu. 49-19 Şükran Günü bozgunu."Sanchez, benim en sevdiğim tatil gibi, bu yüzden hiç hoş değil, dedi Sanchez. "Bir serseriydi. Oyunun planı bunu yapmamaya çalışmaktı. Ve bunu başardık."Bu sefer, Aralık 15’ten bu yana ilk golünü attı.

24, 2011, Jetler ile – bölgedeki McCoy’a el değiştirmeyi taklit ettikten sonra 2 yardaer okundu. McCoy, oyunun ilk golünü 38 yardlık bir koşu ile kurdu.Covboys, Pazar gecesi New York Giants’ta 31-28’lik dramatik galibiyetlerinden yaklaşık 90 saat sonra gerçekleşen başlama vuruşunun ardından biraz halsiz görünüyordu. kez ama 9 metreden daha uzun süre kıramadı. Romo oyunun başlarında bol bol zaman geçirdi, ancak ilk yarıda bir kez üçüncü-aşağı pasını özellikle kimseye attı ve Kovboylar onları durdurmakta zorlanırken topu Kartallara geri verdi."Kovboylar koçu Jason Garrett, hücumda ihtiyaç duyduğumuz kadar iyi yanıt vermedik, dedi. "Bu oyunda asla kendimizi tutamadık ve kesinlikle bu bir hayal kırıklığı."Romo zaman zaman ürkek görünüyordu ve Jeremy Mincey, McCoy’un ikinci yarının ikinci oyununda Philadelphia 13’te McCoy’un başarısızlığını kurtardıktan sonra üçüncü-aşağı oyunda onu kovacak pozisyonda kimse olmadan cebinde oturuyordu. Philadelphia, McCoy’un 38 yarda sayı koşusunda hemen cevap vererek Eagles’ı en az 80 yarda üçüncü touchdown sürüşünde 30-10 öne geçirdi.Game, Jeremy Maclin’in ilk kariyerini 1.000 yarda 108 yarda ile güvence altına aldığını, Cody Parkey’nin üç ikinci çeyrek saha gollerinden birini kurmak için 58 yarda dahil. …